Wywiad z KATE TIU

sie 16, 2023

Kate Tiu – Międzynarodowa Trenerka Makijażu Permanentnego. Właścicielka prestiżowej i akredytowanej Akademii Makijażu Permanentnego „Kate Tiu Academy” mieszczącej się w Londynie i Gdańsku Ponadto finalistka międzynarodowych mistrzostw Makijażu Permanentnego oraz sędzia w konkursach PMU. Właścicielka marki kosmetycznej „Kate Tiu Secret of Beauty”.

D: Witaj, Kate! Jestem pod wrażeniem twoich osiągnięć w branży makijażu permanentnego. Możesz nam powiedzieć, jak zaczęła się twoja przygoda? Wiem, że od tego roku działasz również w Polsce?

K: Cześć! Dziękuję za miłe słowa. Moja pasja do PMU zaczęła się wiele lat temu, kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z tą techniką. Byłam fascynowana możliwością podkreślenia naturalnego piękna i pomagania ludziom zyskać większą pewność siebie poprzez subtelne poprawki. Dlatego zdecydowałam się na liczne szkolenia, między innymi w renomowanej Phi Brows Academy by Branko Babic. To był dla mnie przełomowy moment.

Tak to prawda mamy od tego roku oddział w Gdańsku. Przyznam ze było to jedno z moich marzeń , które właśnie się spełnia.

D: Wspaniale, że postanowiłaś dzielić się swoją wiedzą. Jakie cele przyświecają twojej akademii?

K: Głównym celem Kate Tiu Beauty Academy jest zapewnienie najwyższej jakości edukacji , w dziedzinie makijażu permanentnego. Chcemy wyposażyć naszych studentów w niezbędne umiejętności i wiedzę o najnowsze trendy w PMU, które tak prężnie się rozwija. Tak aby osiągnęli doskonałe wyniki i mogli imponować swoim przyszłym klientom. Bez względu na to, czy ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem permanentnym, czy też jest już doświadczonym linergistą/linergistką.

D: Możesz wymienić kilka sukcesów, które udało Ci się osiągnąć?

K: Oczywiście! Jednym z moich sukcesów jest międzynarodowe uznanie jako Ambasadora Światowych Mistrzostw PMU, które odbędą się za rok w Indonezji .Oprócz tego, zdobyłam brytyjski certyfikat poziomu 4 w technikach (VTCT, ABT, CPD) oraz prestiżowy T.O.U.K. – Kwalifikację Trenerską, która umożliwiła mi założenie Kate Tiu Beauty Academy w Gdańsku i Londynie. Ponadto jestem finalistką i sędzią wielu międzynarodowych konkursów, takich jak WULOP, MPUK2019, MPUK2020 MPL Conference, w kategoriach Best PMU Artist w kategorii brwi i usta.

D: Co wyróżnia Kate Tiu Beauty Academy spośród innych szkół i insty-tucji szkoleniowych w tej branży?

K: Jednym z naszych atutów jest szeroki wybór programów szkoleniowych takich jak Ombre Brows, Microblading, Shaded Eyeliner, Lip Blush, 3D Lips oraz Juicy Lips. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej edukacji, która obejmuje różne techniki i umożliwia naszym studentom rozwijanie się w dowolnym kierunku.

Dodatkowo, przykładamy dużą wagę do elastyczności. Wiemy, że nasi studenci mają różne potrzeby i preferencje, dlatego oferujemy zarówno zajęcia online, jak i stacjonarne. Każda osoba dostaje dostęp do platformy edukacyjnej, która przygotowuje studentów na długo przed spotkaniem ze mną. Zauważyłam ze to daje im większą pewność siebie. Kiedy finalnie przyjeżdżają do Akademii na dni praktyczne są zdecydowanie bardziej pewni siebie i przygotowani do zajęć.

Dzięki temu uczniowie z różnych części świata mają możliwość dostępu do naszej edukacji. Nasze kursy stacjonarne i online są starannie zaprojektowane i oferują obszerne materiały, spersonalizowane informacje zwrotne i stały kontakt z mną, aby zapewnić optymalne rezultaty nauki.

D: Czy studenci otrzymują jakieś certyfikaty lub akredytacje?

K: Tak, oczywiście. Po ukończeniu programu szkoleniowego w naszej akademii, nasi studenci otrzymują certyfikat. Ponadto, ponieważ posiadamy akredytacje, nasz certyfikat umożliwia pracę zarówno w Polsce, jak i w UK. To daje naszym studentom możliwość rozwoju kariery także za granicą, co jest ogromnym atutem.

D: Dziękuję, Kate, Czy jest coś, czym chciałabyś zakończyć naszą rozmowę?

K: Dla wszystkich, którzy marzą o karierze w branży makijażu permanentnego – Rozwijajcie swoje umiejętności i nigdy nie rezygnujcie ze spełniania swoich marzeń.

Jeśli chcielibyście przedyskutować i doradzić się w wielu kwestiach zapraszam do kontaktu ze mną, bardzo chętnie spotkam się z każdą/ym z Was.

katetiu_beauty_academy

info@katetiubeauty.com

www.pmuakademia.pl

Czwarty numer „Bliżej PMU” już dostępny ON-LINE

Kochani przychodzimy do Was z kolejną ważną informacją dotyczącą 4. Nr naszego magazynu BLIZEJ PMU I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. Już jest dostępna wersja online! 20.03. 2024www.blizejpmu.pl Odwiedź koniecznie Instagram naszej redaktor...

Kącik EXPERTA

Kochani, mamy dla Was cudowną wiadomość! Trzy najbliższe numery naszego magazynu w 2024 roku będą zawierały eksperckie artykuły z makijażu permanentnego Barbary Garolis @barbara.garolis To ogromna dawka wiedzy! Nie możemy się już doczekać, a Wy?

Konferencja i 1. urodziny magazynu BLIŻEJ PMU I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Kochani! Oficjalnie rozpoczynamy sprzedaż biletów na Konferencję i 1. urodziny magazynu BLIŻEJ PMU I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, która odbędzie się 16.03.2024! Konferencja i 1. urodziny magazynu BLIŻEJ PMU I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ to wyjątkowe wydarzenie dla branży beauty, na...

Trzeci numer „Bliżej PMU” już dostępny ONLINE

Kochani przychodzimy do Was z kolejną ważną informacją dotyczącą 3. Nr naszego magazynu BLIZEJ PMU I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. Już jest dostępna wersja online! 5.11. 2023www.blizejpmu.pl Odwiedź koniecznie Instagram naszej redaktor naczelnej @kinga_myler_szmytka Poniżej...

Wysyłamy 3 numer naszego magazynu!

Wysyłamy Wam 3 wydanie naszego magazynu! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wszystko poszło zgodnie z planem. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim za tak ogromne zainteresowanie i wsparcie! Sprawdzajcie swoje skrzynki, bo tam już lada dzień, lada moment...

Wkrótce premiera 2-go numeru ON-LINE!

Już 1.09.2023 r. premiera 2-go numeru BLIŻEJ PMU w wersji on-line na naszej stronie internetowej.

Wywiad live z Kate Tiu

Kochani zapraszamy Was gorąco na LIVE z Kate Tiu. 3 wrzesień godz 18:00 na naszym instagramie blizej_pmu_magazyn. Kate opowie o planach, marzeniach, życiu w dwóch różnych krajach i nie tylko. Dowiecie się również wielu ciekawostek. Zapraszamy

Czekamy na Wasz FEEDBACK!

Kochani czekamy na Wasz feedback na naszym Instagramie blizej_pmu_magazyn po otrzymaniu magazynu . To dla nas bardzo ważne!. Dziękujemy, że Jesteście z nami 🙂

Już jest 2-gi numer BLIŻEJ PMU!

Kochani 2. Nr naszego magazynu już dzisiaj trafił do nas w gotowej wersji papierowej (w tym dniu nastąpi wysyłka kurierem większych ilości do poniższych firm, osób, na wydarzenia) . Wysyłka  pojedynczych egzemplarzy zamówionych przez naszą stronę internetową nastąpi...

Konferencja Naukowa „The Art & Science of PMU” – 14.10.2023 r.

Kochani jesień to czas wielu wydarzeń branżowych. Niewątpliwie godnym uwagi jest wydarzenie organizowane przez Klaudię Kamińską. Dodajmy, że CZŁONKOWIE NASZEJ RADY NAUKOWEJ będą prelegentami na tym wydarzeniu.Tym bardziej nam miło. Oczywiście każdy uczestnik otrzyma...