Patronat Medialny

Zgłoś się, a obejmiemy Twoje wydarzenie naszym patronatem

Nasz magazyn wspiera wiele wydarzeń branżowych. Jako PATRON MEDIALNY staramy się czynnie uczestniczyć w wydarzeniach związanych z makijażem permanentnym lub medycyna estetyczną i nie tylko. Jeśli bylibyście zainteresowani współpracą, aby nasz magazyn objął PATRONAT MEDIALNY nad Państwa wydarzeniem, to prosimy o kontakt telefoniczny lub e mail: blizejpmu@interia.pl 

 

Bliżej PMU

Let’s SHINE Conference

17.02.2024 This is the largest conference introducing SHINE brand pigments to the English market. The best pigments for permanent makeup that the whole world fell in love with.

I LOVE YOU PMU

5-6.01.2024  Przygotuj się na największe wydarzenie w branży BEAUTY! ALL STARS PMU SHOW oraz Międzynarodowe Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym I ❤️You PMU będą gościć niezwykłe pokazy talentu i umiejętności.

CompeteeOn PMU CHAMPIONSHIP

16.08.2023-30.11.2023 Mistrzostwa Online Mind & Beauty PMU to nowatorski projekt, który w świecie branży Beauty wyróżnia się niekonwencjonalnym podejściem do zawodów w makijażu permanentnym. 

BLIŻEJ PMU w Pałacu Bursztynowym

Z dumą informujemy,że nasz magazyn objął PATRONAT MEDIALNY nad kolejnym wyjątkowym wydarzeniem branżowym . Już 4.11.23 r. widzimy się w @palacbursztynowy .

Jesienna trasa KWADRON PMU

Jesienna trasa KWADRON PMU to przede wszystkim wykłady i warsztaty praktyczne prowadzone przez Ekspertki PMU, które z radością odpowiedzą na Wasze pytania. 

Warsztaty PRO MADLE

Kochani wspieramy wyjątkowe wydarzenia branżowe. Tak jest i tym razem. Warsztaty przygotowane przez @pmu_trainer_madle Relacje z tego wydarzenia zobaczycie w naszym 4 nr magazynu.

LOVEMED

Nasz magazyn objął PATRONAT MEDIALNY nad wyjątkowym wydarzeniem LOVEMED 8-10 września 2023r. w Warszawie. Kongres oraz I Mistrzostwa Polski w kosmetologii i medycynie estetycznej .

Amber Eyes Championships

Objęliśmy PATRONAT MEDIALNY nad wydarzeniem Amber Eyes Championships Gdańsk VI Edycja 10-12.11.2023 .
Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma nasz magazyn

THE ART & SCIENCE OF PMU

Kochani z dumą informujemy, że jesteśmy Patronem Medialnym kolejnego ważnego wydarzenia branżowego, które organizuje @klaudiakaminska_pmu_artist KONFERENCJA NAUKOWA THE ART & SCIENCE OF PMU