Prelegenci

Konferencji i 1. urodzin Bliżej PMU & Medycyny Estetycznej

Przedstawiamy Wam sylwetki naszych prelegentów, którzy uświetnią to wspaniałe wydarzenie.

16 marca 2024 r., Sound Garden Hotel, Warszawa

Bliżej PMU
Magdalena Drezin

Magdalena Drezin

 • Dyrektor Drezin Clinic
 • Magister kosmetologii o specjalności kosmetologia estetyczna
 • Ukończyła wiele prestiżowych szkoleń u znanych rosyjskich lekarzy takich jak Dr Antonina Guz, Dr Rinat Sitanovich cały czas dbając o pogłębianie wiedzy oraz rozwój swoich umiejętności odbyła 75 szkoleń związanych z branżą Beauty.
 • Jest również trenerem linergistą, instruktorem oraz szkoleniowcem stylizacji rzęs i makijażu permanentnego. Trycholog, dermokonsultantka
 • Biegły sądowy z 16 specjalizacji, opiniujący w sprawach cywilnych
 • Absolwentka kierunku psychologia kliniczna oraz uczestniczka wielu szkoleń z zakresu psychologii sądowej, kryminalistyczno–śledczej, wiktymologii oraz traumatologii.
 • Laureatka wielu prestiżowych nagród
Eryk Dębowski

Eryk Dębowski

 • Właściciel kliniki Master Face w Wrocławiu oraz Warszawie.
 • Prowadzi szkolenia oraz zabiegi z zakresu wolumetrii twarzy. Skupia swoją uwaga na promowaniu zabiegów dla mężczyzn oraz prowadzi szkolenia z męskiej wolumetrii, ponieważ chce, aby więcej salonów było otwartych na dodatkową grupę docelową.
 • W pracy cechuje go indywidualizm i otwartość, ponieważ twarz nie może być traktowana schematowo, potrzebujemy wyobraźni przestrzennej i indywidualnego podejścia do potrzeb i możliwości.
Anastasiia Kopaczek

Anastasiia Kopaczek

 • Założycielka NADO Studio, certyfikowana Art Director i konsultantka brandingowa, łączy w swojej pracy estetykę z przekazem. Pomaga markom beauty wyjść poza ramki pojęcia o grafice i brandingu. Zna różnicę między marką, a brandem i na pewno w swojej prezentacji wyjaśni różnice między tymi pojęciami i ich znaczenie. Podkreśla znaczenie spójności w materiale graficznym, zwłaszcza w branży beauty.
 • Anastasiia dąży do funkcjonalnej grafiki, która przyciąga uwagę i przekazuje istotne informacje. Jej podejście łączy sztukę i technologię, co przekłada się na skuteczne projekty, potwierdzają to znane marki w prestiżowych publikacjach, takie jak Vogue i Forbes.
Paulina Stylska

Paulina Stylska

⭐️Międzynarodowa Mistrzyni makijażu permanentnego, wielokrotnie nagradzana linergistka, Sędzia na Międzynarodowych Mistrzostwach, mówca oraz Prelegent doceniany w kraju oraz zagranicą.

⭐️Zdobyła tytuł Vice Mistrzyni Świata na arenie światowej w Hong Kongu , Wicemistrzostwo w Polski w stylizacji brwi oraz została odznaczona tytułem PROARSTIST przyznawanego wybitnym lingieristom.

⭐️Na co dzień prowadzi swoją placówkę szkoleniową gdzie szkoli przyszłych linergistow oraz Prestige Studio Clinic, który został okrzyknięty najlepszym salonem na Lubelszczyźnie w 2019 roku.

⭐️Jest założycielką marki Satin PMU, która powstała z miłości oraz pasji do wykonywanego zawodu, która w swojej ofercie posiada bezprzewodową rączkę , kartridże oraz pigmenty zgodne z rozporządzeniem REACH

⭐️Ponadto Paulina organizuje różne warsztaty tematyczne oraz międzynarodowe konferencje, wszystkim znane PMU Experience, której odbyły się 3 edycje , kolejna odbędzie się już pod inna nawą PMU PROJECT PMU CONFERENCE.

⭐️Opracowała swoje autorskie metody pigmentacji jak Soft Ombre Brows , Glossy Lips, Lovely Lips, Fast Lips, które pomogły w pracy oraz ja przyspieszyły . Chętnie prezentuje je na licznych pokazach w całej Polsce oraz na świecie gdzie jest zapraszana jako wybitny artysta w świecie PMU.

Marianna Czerniak

Marianna Czerniak

 • Z wykształcenia ekonomista i kosmetolog, z za-miłowania artysta, z natury perfekcjonistka… Wielokrotnie utytułowana linergistka, autorytet i inspiratorka w branży PMU.
 • Pasjonatka makijażu permanentnego, między-narodowy trener, juror, mówca na konferencjach międzynarodowych.
 • Założycielka marki Perfect Lines Studio, jednej z największych akademii szkoleniowych i hurtowni PMU w Polsce. Zawsze bezkompromisowa, ambitna, szczera i wymagająca. Prekursorka obecnych trendów pigmentacji powiek i jedna z najlepszych trenerek w branży z tego obszaru.
Patrycja Borówka

Patrycja Borówka

Właścicielka Akademii Oprawy Oka w Poznaniu, w którym prowadzi szkolenia:

 • Henny pudrowej
 • Laminacji brwi z koloryzacją
 • Makijażu permanentnego brwi różnymi metodami dostosowując technikę do potrzeb klienta oraz istniejących warunków technicznych danego przypadku.
 • Makijażu permanentnego ust kilkoma metodami Natural Lips, Full Lips, Ombre Lips.

Stworzyła swoją technikę pigmentacji brwi ✨Perfect Powder Brows ✨
Pasjonatka stylizacji brwi z klasą :
♦️Wykształcenie medyczne, w tym jako ratownik posiada wrażliwość na potrzeby swoich klientów.
♦️Specjalistka z wyjątkowym podejściem oraz profesjonalizmem, który wyróżnia ją w branży.
♦️15- letnie doświadczenie w biznesie z licznymi sukcesami
♦️Linergistka oraz doświadczony szkoleniowiec. Patrycja doskonali swoje umiejętności, dążąc do perfekcji w każdym detalu.

Patrycja Radoń

Patrycja Radoń

To doświadczony kosmetolog linergista, specjalizujący się w makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej.

 • Od 2015 roku pełni funkcję międzynarodowego trenera w tych dziedzinach, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi profesjonalistami.
 • Jest również jurorką Mistrzostw PMU, gdzie ocenia prace innych artystów i wnosi swoje wskazówki i komentarze.
 • Jest założycielką Międzynarodowej Akademii Pigmentacji Make Up Your Mind, gdzie szkoli i przygotowuje przyszłych artystów do pracy w branży.
 • Patrycja Radoń może być również uznana za pionierkę w swoim zawodzie – jako pierwsza trenerka w Polsce i druga na świecie, otrzymała znak jakości szkoleniowej PRO TEACHER w 2018 roku. Jej umiejętności artystyczne i wizjonerski sposób myślenia pomogły jej wyznaczyć nowe trendy w PMU, tworząc nowoczesne techniki pigmentacji. Jest autorką podręcznika oraz zestawu dla początkujących artystek o nazwie PMU Workbook by Patrycja Radoń. To kompleksowe narzędzia, które pozwala początkującym artystom na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności w dziedzinie makijażu permanentnego.
 • Pigmentacją piegów zajmuje się od 2019 roku, a swoją techniką „Freaky Freckles” dzieli się z innymi w malowniczym Trójmieście, gdzie odwiedzają ją kursantki nie tylko z Polski.
Kinga Myler-Szmytka

Kinga Myler-Szmytka

 • Linergistka z 8-letnim doświadczeniem
 • REDAKTOR NACZELNA MAGAZYNU BLIŻEJ PMU I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
 • Certyfikowany trener makijażu permanentnego
 • Współwłaścicielka salonów Tiffany Studio Toruń oraz Tiffany Studio Świecie
 • Certyfikowany szkoleniowiec z wieloma zadowolonymi kursantkami.

🏆 Osiągnięcia:

 • IV miejsce na Mistrzostwach Miedzynarodowych WORLD PMU INDUSTRY 2022 kategoria: kreska.
 • III miejsce na Mistrzostwach Międzynarodowych Gold Pmu 2022 kategoria: kreska.
 • III miejsce na Mistrzostwach Międzynarodowych AMBER EYES 2021 kategoria: brwi.
 • II miejsce na Mistrzostwach Miedzynarodowych PMU FESTIWAL 2021 kategoria: kreska.
 • III miejsce na Mistrzostwach Polski KOPALNIA DIAMENTÓW 2019 kategoria: brwi i kreska.
 • III miejsce na Mistrzostwach Polski TOP PMU 2019 kategoria: usta, brwi i kreska.
Iwona Podsędek

Iwona Podsędek

▪️ Założycielka salonu BUTTERFLY i placówki szkoleniowej w Płocku
▪️ Swoją karierę rozpoczęła w 2015 roku, a już w 2017 roku z licznymi wyróżnieniami ukończyła studia trenerskie na GWSH w Katowicach zdobywając tytuł dyplomowanego trenera linergisty.
▪️ Z wykształcenia pedagog, nauczyciel plastyki. Jej wykształcenie pedagogiczne przekłada się na jakość i umiejętność przekazywania wiedzy na szkoleniach
▪️ Twórca autorskiej techniki pigmentacji na powiece bez piksela ,, MAGIC FOG”
▪️ Na koncie trenerskim ma kilkaset studentek, wśród których wiele osiągnęło status proartist i zostało trenerami w swoich salonach.
▪️ Wielokrotny juror na mistrzostwach PMU, laureatka i sponsor MISTRZOSTW MAKIJAŻU PERMANENTNEGO w Polsce i za granicą.
▪️ Organizatorka i prekursorka eventu PmuMania mania pigmentowania.
▪️ Organizatorka i twórca warsztatów Umysł błękitu . Pierwsze w Polsce warsztaty z tak rozbudowanym panelem coach’ingowym i organizacyjnym.
▪️ Autorka artykułów eksperckich dla pism branżowych.
▪️ Ambasador akcji ,, Sercem malowane” Long Time Liner.

Zuzanna Czeczot

Zuzanna Czeczot

▪️ Jestem założycielką firmy Z.BROWS. Swoje małe imperium zaczęłam budować około 7 lat temu. Obecnie jestem międzynarodowym trenerem, prelegentem na wielu wydarzeniach w naszym kraju i za granicą, zasiadam w ławach jury mistrzostw Polski i półfinału mistrzostw świata, a na co dzień uszczęśliwiam kobiety i mężczyzn, projektując dla każdego z nich, indywidualnie, brwi marzeń.

▪️ W życiu nie spodziewałam się, że będzie to wyglądało tak, jak teraz. Moje życie miało potoczyć się zupełnie inaczej, miałam zostać architektem, ponieważ rysunek towarzyszył mi od najmłodszych lat, jednak życie pokierowało moją ścieżką kariery zupełnie inaczej, czego absolutnie nie żałuję.

▪️ Zdecydowanie jestem duszą artystyczną, która mocno skupia się na wizualności i kocham tworzyć, a najbardziej kocham oglądać efekty tego, co moja głowa wykreowała.

▪️ Skończyłam szkołę rysunku architektonicznego oraz wiele lat spędziłam na indywidualnych lekcjach, gdzie poznałam podstawy oraz zaawansowane techniki rysunku.

Robert Maciejczyk

Robert Maciejczyk

▪️ Prelegent na wielu Polskich i zagranicznych Konferencjach Beauty.
▪️ Twórca Artykułów o tematyce Marketingu | Social Media | Marki Osobistej w Magazynach Branżowych.
▪️ Z branżą Beauty związany nieprzerwanie od ponad 14 lat. Swoją przygodę z marketingiem, reklamą i Social Media rozpoczynał w małych salonach fryzjerskich i kosmetycznych, by następnie zająć się większymi projektami dla dużych firm kosmetycznych.
▪️ Koncepty tworzone przez niego zawsze budzą olbrzymie zainteresowanie.
▪️ Perfekcjonista i realista.
▪️ Jego doświadczenie i determinacja wielokrotnie były czynnikami kluczowymi w budowaniu sukcesu firm, z którymi współpracował.
▪️ Przez wiele lat zarządzał działami marketingu wielu firm, by wreszcie stworzyć własną silną markę marketingową, która szybko stała się rozpoznawalna wśród Branży Beauty.

Joanna Mróz

Joanna Mróz

▪️ mgr kosmetologii, którą ukończyła w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
▪️ Absolwentka rocznej szkoły makijażu permanentnego oraz wielu szkoleń i warsztatów z zakresu pigmentacji brwi, ust oraz powiek.
▪️ Z branżą beauty związana już od 10 lat, a w jako linergistka pracuje od lat 6. Nieustannie pogłębia wiedzę czerpiąc również z doświadczenia najlepszych specjalistów z całego świata.
▪️ Oprócz wykonywanych zabiegów z zakresu mikropigmentacji, prowadzi również szkolenia indywidualne i grupowe. Makijaż permanentny nie jest dla niej zwykłą praca, to jej pasja i sposób na życie. Do swojego zawodu podchodzi bardzo profesjonalnie, ze świadomością odpowiedzialności swoich wyborów.
▪️ Jej drugą miłością, zaraz po pigmentacji jest projektowanie grafik, postów i banerów do mediów społecznościowych.
▪️ Jest głównym grafikiem popularnego magazynu branżowego BLIŻEJ PMU I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. Najczęściej korzysta ze strony internetowej, bądź aplikacji Canva. Jej zaawansowane funkcje i prosty sposób obsługi pozwolą bardzo szybko rozwinąć Twój biznes.

Anna Wołowska

Anna Wołowska

▪️ Certyfikowany linergista z ponad 14-letnim doświadczeniem 🎓
▪️ Dyplomowany trener makijażu permanentnego, który zrzesza wiele kursantek zarówno z kraju, jak i z zagranicy
▪️ Dyplomowany szkoleniowiec w zakresie modelowania twarzy kwasem hialuronowym Właściciel prestiżowej AW ACADEMY w Zielonej Górze
▪️ Twórca i organizatorka eventów „PMU MANIA PIGMENTOWANIA”
▪️ Twórca i organizatorka warsztatów „PIGMENTUJ ŚWIADOMIE”
▪️ Kobieta o „UMYŚLE BŁĘKITU” – wyróżnienie dla osoby z otwartym umysłem, kreatywniejszej, inspirującej, wartej naśladowania
▪️ Wielokrotny Juror oraz sponsor mistrzostw w makijażu permanentnym
▪️ Linergistka z odznaczeniem PRO ARTIST, ROYAL ARTIST
▪️ Twórca własnych technik pigmentacji
▪️ Pasjonatka pięknych wygojeń
▪️ Zaangażowana w bezinteresowną pomoc, wykonuje bezpłatne zabiegi osobom z alopecją, rozszczepem wargi oraz odtwarza brodawkę piersiową

Agnieszka Zapała

Agnieszka Zapała

Linergistka, szkoleniowiec z bogatym doświadczeniem zawodowym zarówno w Polsce jak i za granicą, wykładowca akademicki, prelegentka na konferencjach branżowych. Autorka wielu artykułów w prasie specjalistycznej. Z mikropigmentacją związana od niemal 20 lat.

Założycielka marki Naturalny Permanentny zajmującej się pigmentacją estetyczną oraz pierwszego w Polsce centrum mikropigmentacji skóry głowy – Mikro Hair, którego eksperci uznawani są za jednych z najlepszych na świecie i wyróżniani nagrodami międzynarodowymi. Autorka projektu Motyle Świadomości poświęconego mikropigmentacji brodawki piersiowej i terapii blizn.

Właścicielka jednego z największych w Polsce centrów szkoleniowych z zakresu mikropigmentacji, które jako oficjalna placówka edukacji pozaszkolnej poszczycić się może ponad 7 tysiącami przeszkolonych kursantów na przestrzeni ostatnich 10 lat.
Właścicielka marki ILUNNI – urządzeń i pigmentów oraz laserów do usuwania niechcianych pigmentacji. Centrum Mikropigmentacji wyróżnione zostało w ubiegłym roku Perłą Przedsiębiorczości.